Zdeněk Burian
Don Pablo
Id: 442404
tuš/papír, rozměr listu 20 x 29 cm, značeno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno, ilustrace z knihy A.V.Friče Dlouhý lovec, nakl. SNDK, 1955
zobrazeno: 5121x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
30 000 Kč