Zdeněk Burian
Duch pohraničí
Id: 106125
kresba tuží/papír, velikost listu 30,7 x 43,7 cm, signováno vlevo dole, popsáno pod kresbou, vpravo dole tlačená značka papíru, volně loženo, nerámováno, PO
zobrazeno: 3081x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
48 000 Kč
Příhozy: 61