Zdeněk Burian
Duch pohraniční
Id: 139801
perokresba/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 31 cm, signováno vlevo dole, ilustrace z knihy Duch pohraničí - Z. Grey, str. 112, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2606x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
30 000 Kč