Zdeněk Burian
Gabriel Conroy
Id: 2291
kresba tuší/papír, velikost listu 36,5 x 25,5 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, volně loženo, původní stav, autor románu Bret Harte, vydal Melantrich 1976
zobrazeno: 2261x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
8 500 Kč