Čas na serveru 12:26:58

Zdeněk Burian
Hura Kura

Id: 540501

Hura Kura

  •  / Hura Kura / Zdeněk Burian
  •  / Hura Kura / Zdeněk Burian
  •  / Hura Kura / Zdeněk Burian
  •  / Hura Kura / Zdeněk Burian
  •  / Hura Kura / Zdeněk Burian
  •  / Hura Kura / Zdeněk Burian
  •  / Hura Kura / Zdeněk Burian
  •  / Hura Kura / Zdeněk Burian

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 15,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, ilustrace z knihy Hura Kura, zelený náramek, naps. Torry Gredsted, il. Zdeněk Burian, vyd. nakl. Toužimský - Moravec v roce 1933, kniha přiložena

zobrazeno: 155x

Vyvolávací cena:
10 500

11 000

2024,12-1,03,21,05,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu