Zdeněk Burian
Junák kralevic Marko
Id: 2251
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 41 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, ilustrace z románu Junák kralevic Marko, autor Kuzma, vydal Toužimský a Moravec 1936
zobrazeno: 6266x
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
33 500 Kč