Zdeněk Burian
Kapitán Biggles
Id: 6704
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 19 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, výborný stav
zobrazeno: 5522x
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
41 000 Kč