Zdeněk Burian
Kletba zlata
Id: 273913
kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 25 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
zobrazeno: 6912x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
105 000 Kč
Příhozy: 95