Zdeněk Burian
Kletba zlata
Id: 330705
tuš/perokresba/papír, rozměr ve výřezu 16 x 21,5 cm, značeno vpravo dole, reprodukováno na straně 163 v knize Fr. Běhounka Kletba zlata, paspartováno, zaskleno, rámováno, kniha součástí
zobrazeno: 3260x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
95 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 62