Zdeněk Burian
Konvolut dvou kusů
Id: 216801
kvaš/papír, rozměr každého 24,5 x 16,5 cm, značeno vždy ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,lehce poškozené sklo,po
zobrazeno: 2432x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
24 600 Kč