Zdeněk Burian
Letec BIGGLES
Id: 2371
uhlová tužka/křída/běloba, rozměr ve výřezu 22 x 19 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2358x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 930 Kč