Zdeněk Burian
Lidé bez masky
Id: 2149
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 19 x 30 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně popis, výstavní razítko, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 4429x
Vyvolávací cena:
17 000 Kč
17 000 Kč
9.6.2015, 21:27:00
17.5.2015 | 21:25 | 17 000 Kč |