Zdeněk Burian
Lov na ussurijského tygra
Id: 86001
tempera/papír, rozměr ve výřezu 31 x 26 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO
zobrazeno: 7481x
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
43 000 Kč