Zdeněk Burian
Lovec a opice
Id: 30509
tuš/běloba/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 20,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 11521x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 000 Kč