Zdeněk Burian
Maršál Baltasar
Id: 78514
tuš/papír, velikost kresby 21 x 21 cm, značeno monogramem vpravo dole, volně loženo, nerámováno, PO
zobrazeno: 1698x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
16 500 Kč