Zdeněk Burian
Medvědí rodinka
Id: 145436
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 37 x 27 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 4625x
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
98 000 Kč
Příhozy: 67