Zdeněk Burian
Na farmě
Id: 421101
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 38,5 x 25,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, nerámováno, publikováno v časopise Pionýr z r. 1975, str. 22, jako ilustrace k povídce Stanislava Zemana
zobrazeno: 5162x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
120 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 106