Zdeněk Burian
Na koni
Id: 437705
kombinovaná technika, tuš/tužka/papír, rozměr 19 x 25 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, na pravé straně zažloutlý papír (viz foto), návrh obálky knihy Do posledního muže (podle knihy Howarda Fasta "The Last Frontier", knihovna časopisu VPŘED - svazek 2 (vyšlo též v časopisu Vpřed roč. 5, č. 23, 1950)
zobrazeno: 4591x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
25 000 Kč