Zdeněk Burian
Na lovu
Id: 1430
kvaš/papír, velikost listu 38 x 29,7 cm, nesignováno, na zadní straně číslo originálu, autorsky popsáno, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 3219x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
12 000 Kč