Zdeněk Burian
Na lovu
Id: 151303
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 23 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 2472x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
5 000 Kč