Zdeněk Burian
Na Modrém Nilu
Id: 47404
tuš/papír, velikost kresby 9 x 29 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, nerámováno, volně loženo
zobrazeno: 2773x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
21 000 Kč