Zdeněk Burian
Širým světem/Molo
Id: 1346
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 34 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, rámováno, zaskleno, původní stav
zobrazeno: 2856x
Vyvolávací cena:
14 500 Kč
27 000 Kč