Zdeněk Burian
Na válečné stezce
Id: 178401
kvaš/lepenka, rozměr listu 33,5 x 25 cm, signováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 5607x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
61 000 Kč