Zdeněk Burian
Návrh ilustrace
Id: 202218
kresba tuží/papír, rozměr listu 23 x 15 cm, značeno vpravo dole, popsáno ve spodní části, paspartováno, volně loženo, nerámováno, po
zobrazeno: 2971x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 010 Kč