Zdeněk Burian
Návrh ilustrace
Id: 244605
kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 22,5 cm, značeno monogramem a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
zobrazeno: 3069x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 500 Kč