Zdeněk Burian
Návrh obálky Waldläufer
Id: 72012
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 33 cm, nesignováno, muzeální sklo, paspartováno, rámováno
zobrazeno: 1811x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
20 200 Kč