Zdeněk Burian
Nebezpečná situace
Id: 8203
tuž/papír, velikost listu 36,3 x 25,3 cm, signováno vlevo dole, volně loženo, nerámováno, původní stav
zobrazeno: 2661x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
7 000 Kč