Zdeněk Burian
Německý ohař
Id: 442402
kvaš/papír, rozměr listu 31 x 44 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, publikováno v časopise Pionýrská stezka, roč. 5, č. 9 jako ilustrace k povídce M.M.Prišvina Moji přátelé
zobrazeno: 3860x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
49 000 Kč
Příhozy: 60