Zdeněk Burian
Nepříjemné setkání
Id: 261301
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 24 x 37,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 50959x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
91 000 Kč
Účastníci: 26
Příhozy: 86