Zdeněk Burian
Odkaz lovce tajgy
Id: 1222
perokresba/papír, velikost listu 45 x 33 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 3041x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
12 750 Kč