Zdeněk Burian
Odkaz lovce tajgy
Id: 1262
perokresba/papír, velikost listu 33 x 45 cm, signováno vlevo dole, popisky autorem, volně loženo, nerámováno, původní stav
zobrazeno: 3740x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
8 500 Kč