Zdeněk Burian
Odpadlík
Id: 244606
kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 31 x 19,5 cm, neznačeno, popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
zobrazeno: 2688x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
18 555 Kč