Zdeněk Burian
Odpadlík
Id: 254606
kresba/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 22 cm, značeno monogramem vlevo dole, popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzealním sklem, rámováno,po
zobrazeno: 3024x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
28 000 Kč