Zdeněk Burian
Oheň pod palubou
Id: 442401
kombinovaná technika, tuš/běloba/papír, rozměr listu 44,5 x 31 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, na zadní straně razítko společnosti přátel Zdeňka Buriana, publikováno jako ilustrace k povídce Josepha Conrada Oheň pod palubou, edice Polnice, č. 10, Nakl. Toužimský & Moravec, přiložena kniha svázaných povídek s ilustracemi, včetně této
zobrazeno: 3624x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
37 000 Kč