Zdeněk Burian
Oslava
Id: 132111
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 34,5 cm, signováno vlevo dole, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2793x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
26 000 Kč