Zdeněk Burian
Pistolník
Id: 190429
kvaš/papír, nesignováno, rozměr ve výřezu 34,5 x 26,5 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2301x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 500 Kč