Zdeněk Burian
Plachetnice
Id: 172702
kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu cca 16 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, nerámováno, přiložena kniha Rudolfa Luskače "Revír bez hranic", kde je ilustrace vyobrazena
zobrazeno: 7059x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
29 000 Kč