Zdeněk Burian
Plesiadapis gidleyi
Id: 145435
tempera/papír, rozměr ve výřezu 35 x 22 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno z obou stran, rámováno
zobrazeno: 3659x
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
105 000 Kč
Příhozy: 90