Zdeněk Burian
Po souboji
Id: 2056
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 28 cm, signováno vlevo dole, ze série Širým světem, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 8497x
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
21 100 Kč