Zdeněk Burian
Poklady dobrodruhů
Id: 442405
kombinovaná technika, tuš/běloba/papír, rozměr listu 9,5 x 14 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, publikováno v knize Poklady dobrodruhů, M. Kosina, Nakl. Smolíková-Mečířová (1948)
zobrazeno: 2147x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 844 Kč