Zdeněk Burian
Poslední výstřel
Id: 106123
tempera/papír, velikost listu 43,5 x 30 cm, signováno vlevo dole, popis pod malbou, nerámováno, volně loženo, původní stav, PO
zobrazeno: 2238x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
27 999 Kč