Zdeněk Burian
Pračlověk
Id: 90020
kresba/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 26 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno antireflexním sklem, rámováno, PO
zobrazeno: 2367x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 000 Kč