Zdeněk Burian
Pravěk pod hladinou
Id: 122908
olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 42 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno 70, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, oděrky na rámu, na zadní straně popis
zobrazeno: 10197x
Vyvolávací cena:
40 000 Kč
260 000 Kč
Příhozy: 55