Zdeněk Burian
Prchající muž
Id: 106128
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 20 x 19 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO
zobrazeno: 2477x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
25 500 Kč
Příhozy: 52