Zdeněk Burian
Širým světem/Přepadení
Id: 1350
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 34 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 3373x
Vyvolávací cena:
14 500 Kč
28 000 Kč