Zdeněk Burian
Při bouři
Id: 110517
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 27 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO
zobrazeno: 2169x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
22 000 Kč