Zdeněk Burian
Procházka na Žižkově
Id: 12102
olej/plátno, rozměr 38,5 x 31 cm, signováno vlevo dole, návrh obálky společenského románu, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
zobrazeno: 7150x
Vyvolávací cena:
22 000 Kč
45 000 Kč