Zdeněk Burian
Pronásledován vlky
Id: 60606
kresba/papír, rozměr ve výřezu 8,2 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 7056x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 65