Zdeněk Burian
První hrobaři
Id: 175507
kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 22 x 39 cm, signováno monogramem vpravo dole, jedná se o ilustraci v knize Lovci jeskynních medvědů. papsartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 6727x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
29 100 Kč