Zdeněk Burian
Revolver na prodej
Id: 98105
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 29 cm, signováno vpravo dole, ilustrace k detektivnce Grahama Greena, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno, PO
zobrazeno: 2593x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
19 500 Kč